Autor Wątek: Moja przygoda z górami...  (Przeczytany 1041 razy)

Krystina

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
Moja przygoda z górami...
« : Grudzień 20, 2010, 07:18:48 »
Cześć na początku chciałam podzielić się z Wami tym jak zaczynała się moja przygoda górami.Mieszkam Beskidzie Makowskim.Hmm można powiedzieć,że góry mam na wyciągnięcie ręki.Od najmłodszych lat fascynowały mnie góry.Pamiętam moment zaczynania górskich wypraw to dzięki mojej cioci,która brała mnie na długie,męczące wycieczki.Teraz nie wyobrażam sobie życia bez nich.Lubię podejmować nowe wyzwania,zdobywając nie znane szczyty oraz odkrywać dziwne,pełen niespodzianek jaskinie do których bez problemu zmieszczę się.Nic nie dzieje się bez powodu,los tak chciał,że na mojej drodze postawił osoby z którymi połączyło nas zamiłowanie do gór.Dziękuję Wam drodzy przyjaciele:Agnieszko,Maciek,Adam i Błażej za dostarczanie nowych wrażeń i przygód jakie spotykają nas w dążeniu do wyznaczonego celu.Dzięki Wam mogę rozwijać swoją pasję,realizować marzenia i podziwiać piękne widoki górskie.W ostatnich słowach chciałam powiedzieć,że doświadczenie pozwala nam kierować własnym życiem,a brak doświadczenia rzuca nas na igraszkę losu.Wszystkim miłośnikom gór życzę:odwagi,uporu,rozwagi zdobywaniu szczytów górskich.

Stasiu55

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Moja przygoda z górami...
« Odpowiedź #1 : Marzec 21, 2018, 08:55:38 »
Podziwiam :) Ja pomimo tego , że mieszkałem tak blisko gór nigdy nie zaraziłem się tą pasją . Próbowałem kilka razy , ale zawsze była to dla mnie bardziej męczarnia niż przyjemność

Adrianna123

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 : Czerwiec 20, 2018, 10:25:00 »
Mieszkam nad morzem, ale kocham góry co roku jeździłam z moja babcia na działkę która kupiła sobie w miejscowości Rabka. Z Gdyni do Rabki to kawał drogi, ale to była wspaniała baza wypadowa na wyprawy w góry. Bardzo mi tego brakuje. Mam małe dzieci i trochę poczekam zanim wrócę na szlaki :(

Martin89

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 : Czerwiec 20, 2018, 04:11:28 »
Ja również jestem z północy polski, ale ja ze swoimi dziećmi już jeździłem w góry jak miały po 5 i 6 lat. Wiadomo na raczej proste szlaki, w większości wybetonowane, ale zawsze. Nie wyobrażam sobie nie pojechać w góry w jakieś wakacje jak mam być szczery  ;D

jan.sadecki7

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 : Lipiec 01, 2018, 04:12:45 »
Witajcie,
całe życie mieszkam w Gdańsku, mój dom rodzinny położony jest 10 minut od morza. Jednak pierwsza wyprawa w góry, koniec lat '90 uważam za najpiękniejsze chwile w życiu. Teraz nie wyobrażam sobie, aby sam lub z rodziną lub znajomymi, choć raz do roku nie pojechać w góry.

marysia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 : Lipiec 02, 2018, 10:41:14 »
Moja cała rodzina mieszka w Zakopanem i często do nich jeżdżę. Za dzieciaka wychodziłyśmy z babcią codziennie o 7 z domu i wracałyśmy wieczorem, dobrze  wspominam tamten czas :)
...

Chickwas

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 : Lipiec 03, 2018, 04:20:13 »
Ja mam tak samo :D Morze mam blisko, ale góry kocham i chociaż na kilka dni muszę pojechać co kilka miesięcy. Tak często już jeżdżę, że mam wyczajone tanie miejscówki i potrafię spędzić w górach kilka dni za bardzo małe pieniądze :D
Tu dowiesz się jak pozbyć się wrastających włosków https://polakuleczsiesam.pl/depilacja-laserowa-a-wrastajace-wloski/