Autor Wątek: Wybory nowych władz COG w Katowicach  (Przeczytany 2116 razy)

Maciek

• Administrator
  • Użytkownik
    • Email
Wybory nowych władz COG w Katowicach
« : Czerwiec 01, 2012, 12:13:59 »
30 czerwca 2012 roku upływa dwuletnia kadencja całego zarządu Centrum Operacji Górskich w Katowicach. Jak możecie przeczytać w zakładce „Struktura” na naszej stronie głównej, normalnie podczas trwającej kadencji członkiem zarządu może zostać tylko istniejący już kierownik, ewentualnie specjalista COG Katowice. Jednak w tym przypadku, pod koniec tego miesiąca, po prostu wygasa mandat obecnych władz naszej organizacji – wszystkich członków zarządu.

Serdecznie prosimy więc Was i gorąco zachęcamy do przesyłania kandydatur Waszych, ewentualnie, po rozmowie z nami, zaproponowania kogoś z Waszych znajomych! Jeszcze raz prosimy zapoznać się z wymaganiami i obowiązkami członków zarządu COG Katowice, dostępnymi w zakładce „Struktura”. Kandydatury wraz z uzasadnieniem prosimy przesyłać na podstawowy adres mailowy naszej organizacji: cog@cog.org.pl

W tym miejscu, chciałem zaznaczyć, że jeśli chodzi o kwestie informatyczne (prowadzenie strony, forum, galerii, a także opłat związanych z domeną oraz miejscem na serwerze) na pewno możecie liczyć na moją pomoc, jak i pozostałych członków obecnego zarządu – jesteśmy otwarci na rozmowy! :D

Zdecydowanie i jasno chciałem oznajmić, iż z całą pewnością nie będę starał się o reelekcję. Nie tylko nie będę startował na stanowisko dyrektora, ale też z całą pewnością nie zamierzam być członkiem zarządu (być może zostanę specjalistą ds. Tatr) Podobne stanowisko i chęć rezygnacji złożył Adam Kałwiński. On także nie będzie dalej moim zastępcą i członkiem zarządu naszej organizacji. Kwestia jego specjalizacji jest otwarta, gdyż jako jedyny z nas ma skończony Kurs Wspinaczki Skałkowej i kilka przejść z liną, także zimą w Tatrach Wysokich. Natomiast Błażej Wróblewicz, co do członkostwa z zarządzie, jak i jako mój drugi zastępca, ma podjąć decyzję do końca czerwca.

Dodatkowo, Adam Kałwiński złoży do końca czerwca pisemną rezygnację w bycia kierownikiem filii w Kielcach, bo jak wiecie, tu nie ma kadencyjności. Natomiast kwestia kierownika filii w Katowicach, którą piastuje obecnie Błażej Wróblewicz pozostaje do końca czerwca w jego gestii.

Z kolei Adam Śliwoń pozostanie specjalistą ds. Beskidów, to także stanowisko na czas nieokreślony, w dodatku właśnie ten Adam jest profesjonalnym przewodnikiem z oznaką SKPB Katowice.

Pojawił się natomiast pomysł czy nie powołać w przyszłości specjalistów ds. Jury czy Jaskiń. Poddaję to pod rozwagę Waszą, Waszych kandydatów, jak i fakt istnienia, zmniejszenia, czy może zwiększenia, a nawet zmiany miejsc filii. Będzie to już w ewentualnej kwestii nowych władz COG Katowice.

Mnóstwo osób się pyta o powody decyzji głównie mojej i mojego pierwszego zastępcy :P . Moi Drodzy jest ich kilka najprościej mówiąc, jak to mawia mój kolega Janek z Katowic: Życie Maćku, Życie! 8)

Dyrektor
Centrum Operacji Górskich w Katowicach
Maciej Soja
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2014, 12:04:17 wysłana przez Admin »

Maciek

• Administrator
  • Użytkownik
    • Email
Odp: Wybory nowych władz COG w Katowicach
« Odpowiedź #1 : Czerwiec 29, 2012, 06:35:04 »
Chciałbym Was poinformować, iż zakończyło się nadsyłanie kandydatur. Niestety nie udało się zebrać wymaganej ilości kandydatów, spełniających określone w zakładce „Struktura” kryteria. Tym samym nie ma minimalnej ilości kandydatów na członków zarządu, a co za tym idzie nie można wyłonić z pośród nich nowych władz naszej organizacji. COG w Katowicach najpewniej przejdzie więc w Stan Administrowania (patrz nowe posty powyżej).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2014, 12:04:29 wysłana przez Admin »