Autor Wątek: Przejście COG w Katowicach od 01.07 do 30.10.2012 w Stan Administrowania  (Przeczytany 1679 razy)

Maciek

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
    • Email
Jak świetnie wiecie przez cały czerwiec czekaliśmy na zgłaszanie drogą mailową na cog@cog.org.pl kandydatów, którzy mieli pomiędzy sobą wyłonić nowy skład władz COG. Jak napisaliśmy na stronie głównej i naszym forum, obecnemu Zarządowi COG w Katowicach mandat wygasa automatycznie 30 czerwca 2012 roku i nikt z nas, obecnych władz, nie zamierza dłużej być członkiem zarządu jak i sprawować jakichkolwiek funkcji dyrektorskich.
 
Pragniemy Was poinformować, że nie wpłynęła wystarczająca ilość kandydatów, którzy by spełniali minimalne wymagania (opisane w zakładce „Struktura”) do kierowania naszą organizacją i wyłonienia z pośród siebie nowego składu zarządu COG w Katowicach. Tym samym Centrum Operacji Górskich w Katowicach przechodzi od 1 lipca 2012 roku do 30 października 2012 roku w Stan Administrowania. Najważniejsze dla Was, naszych Sympatyków jest to, że Maciek Soja ogłosi, dotychczasowymi kanałami, zwłaszcza mailowo - letnie wycieczki w Sudety i Tatry oraz jesienną w Bieszczady, ale już jako Administrator i Specjalista ds. Tatr. Także i Błażej Wróblewicz będzie Administratorem, co ma znacznie, bo to właśnie tylko on będzie fizycznie i stale obecny w Katowicach! Forum i Galeria naszej organizacji, także będą działać jak dotychczas. I tak do 30 października br. Niezależnie od tego co będzie potem, koszty domeny www.cog.org.pl i miejsca na serwerze będą ponosili Maciek i Błażej. W dalszym ciągu będziemy rozmawiać z potencjalnymi następcami.

Ponadto, Adam Kałwiński zrezygnował oficjalnie, tj. na piśmie, z funkcji Kierownika Filii w Kielcach, a Błażej Wróblewicz, w ten sam sposób, przestał pełnić funkcję Kierownika Filii w Katowicach. Natomiast Maciek Soja, oprócz tego, że jest Administratorem, będzie też Specjalistą ds. Tatr. Zaś Adam Śliwoń pozostaje Specjalistą ds. Beskidów z prawem ogłaszania wycieczek, podobnie jak Maciek, do końca października br.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2014, 02:33:31 wysłana przez Admin »